KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9794040
nr 979 4040
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Blandteknik, Anders Fogelin (1933-1982), signerad, 24x28
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:31:13
7/9 16:48:26
100 kr
7/9 18:26:13